Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/083/04/19 - zasoby ludzkie, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: zasoby ludzkie

dodano: 2019-04-05 09:38:38
Stanowisko: zasoby ludzkie
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca
Data podjęcia:
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: student/wyższe

Charakterystyka:

Jakie będą Twoje zadania?
• Przede wszystkim wyszukiwanie nowych kandydatów – nasz zespół cały czas się rozwija, a mamy w Rzeszowie już blisko 250 osób!
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami
• Wspieranie naszego zespołu w działaniach i akcjach rekrutacyjnych
• Budowanie kultury współpracy, szacunku i dbanie o dobre relacje w zespole

Wymagane kwalifikacje:

Czego oczekujemy od Ciebie?
• Ukończonych studiów humanistycznych I st. (filologia, psychologia i pokrewne)
• Doświadczenia w sprzedaży bądź telemarketingu
• Umiejętności samodzielnego organizowania własnej pracy
• Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
• Poczucia humoru, etyki, pasji i lubienia ludzi 🙂
• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Chcesz poznać branżę IT i zdobyć doświadczenie w rekrutacji? Dobrze się składa! Szukamy Koleżanki/Kolegi do części rekrutacyjnej naszego rzeszowskiego zespołu HR. Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko Researchera/ki.

W zamian za Twoje umiejętności oferujemy Ci pracę w przyjaznej, życzliwej atmosferze w naszym wewnętrznym dziale HR, gdzie zawsze możesz liczyć na wsparcie od Zespołu. W researchu wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, które poznasz bliżej, gdy do Nas dołączysz. Mamy też sporo ciekawych benefitów (elastyczny czas pracy, biblioteka HR, smaczne kanapki i dobra kawa), a więcej dowiesz się podczas naszego spotkania.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).”
Typ oferty: nie dotyczy
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2019-05-06
ILOŚĆ ODSŁON 36

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH