Praktyki na stanowisku Asystent ds. marketingu

Published 22 sierpnia 2024
Location Fredry 2/6 30-605 Kraków, Kraków, Poland
Category Praktyka
Typ oferty Nienormowany czas pracy
Wymagane wykształcenie min. wykształcenie licencjackie
Liczba miejsc 2
Umowa na czas/Contract period 3 miesiące
Wymagane dokumenty CV

Opis

Obowiązki:

  1. Wspieranie działu marketingu w realizacji powierzonych zadań i efektywna współpraca w zespole.
  2. Udział w tworzeniu i publikowaniu treści na firmowych platformach social media, takich jak Facebook, LinkedIn, i Instagram.
  3. Tworzenie treści na potrzeby bloga firmowego
  4. Wsparcie działań związanych z email marketingiem
  5. Korzystanie z narzędzi cyfrowych używanych w firmie.
  6. Weryfikacja informacji.
  7. Przeprowadzanie analiz marketingowych.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje CV na adres: marketing@markethub.pl W wiadomości napisz kilka informacji o sobie: co studiujesz, czy gdzieś pracujesz, co najbardziej interesuje Cię w marketingu oraz w jakim obszarze chcesz się rozwijać? Po rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia wyślemy do Ciebie zadanie rekrutacyjne.

Wymagane kwalifikacje

Markethub, jako agencja badawcza, poszukuje studentów i studentek kierunków związanych z marketingiem:

Lokalizacja: Kraków

Forma praktyk: zdalne, hybrydowe, stacjonarne

Długość praktyk [3 miesiące z możliwością późniejszego zatrudnienia]

Szukamy:

  1. Osób studiujących kierunki takie jak marketing, digital marketing, komunikacja.
  2. Osób z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi w obszarze marketingu.
  3. Osób z zainteresowaniem komunikacją w mediach społecznościowych, prowadzeniem blogów i grup społecznościowych, a także redagowaniem krótkich notatek i treści.
  4. Osób ze znajomością narzędzi analitycznych do śledzenia działań w mediach społecznościowych.

Firma oferuje

Oferujemy:

  1.  3-miesięczną bezpłatną praktykę,
  2.  stałą opiekę opiekuna,
  3.  certyfikat po odbytej praktyce,
  4.  możliwość zaliczenia praktyk studenckich,
  5.  możliwość podjęcia współpracy po zakończeniu praktyk.
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.