SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SOCIAL MEDIÓW

Lokalizacja Dębica, Poland
Data opublikowania 14 kwietnia 2021
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie Średnie lub wyższe
Liczba miejsc 1
Wymagane dokumenty .

Opis

ZADANIA:

  • przygotowywanie strategii obecności marek w social media wraz z Brand Managerem
  • bieżące zarządzanie kontami na mediach społecznościowych: Facebook, Linkedin, Instagram, Tiktok, Pinterest: interakcja z użytkownikami, publikacja treści,
  • przygotowanie, realizacja i postprodukcja grafik oraz materiałów wideo i ich publikacja w SM,
  • przygotowanie personalizowanych prezentacji dla Klientów firmy wraz z doborem odpowiednich case study,
  • wsparcie w tworzeniu i realizacji kampanii promocyjnych: offline i online.

Wymagane kwalifikacje

  • wyższe wykształcenie
  • minimum 3 lata doświadczenia pracy w marketingu: social media i brand marketing
  • znajomość SM na poziomie pozwalającym na realizację przedstawionych zadań
  • znajomość narzędzi, w tym graficznych, pozwalających na realizację i postprodukcję sesji zdjęciowych i wideo
  • kreatywność i łatwość tworzenia contentu

Firma oferuje

  • pracę w firmie b2b o wysokiej kulturze organizacyjnej i rodzinnej atmosferze
  • pracę w nowoczesnym biurze, wyposażenie w nowoczesny sprzęt elektroniczny i programy graficzno-montażowe
  • umowę o pracę

Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki