Aplikuj na Stypendia Santander

Trwa nabór na kolejną edycję Stypendiów Santander. Zachęcamy, aby aplikować na bezpłatne kursy oraz szkolenia. Jest to szansa na dodatkowy rozwój i zdobycie cennych doświadczeń i kompetencji.

Obecnie trwają nabory na:

  • Santander Scholarships Language | Online English Courses 2022 – British Council 

 Bezpłatne, interaktywne kursy z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej oraz lekcje online z nauczycielami British Council. Program dla 5 000 osób, powyżej 18. roku życia będzie prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1 i pomoże zwiększyć szanse na rynku pracy. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają certyfikaty British Council.

👉 Aplikuj do 29 marca br.: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-idiomas-online-english-courses-2022-british-council

  • Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation

Pierwszy kurs z MIT w 100% w języku polskim dla 100 osób, powyżej 18. roku życia. Bezpłatny kurs na temat technologii: BigData, sztuczna inteligencja, blockchain, rozwiązania chmurowe itd. .  Na uczestników czekają certyfikaty ukończenia kursu MIT na prestiżowej uczelni.

👉 Aplikuj do 1 maja br.: https://app.becas-santander.com/pl/program/mit_pl2022

  • Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje Przyszłości UEW

 Kursy online z zakresu kompetencji przyszłości – podstawy programowania Python, Excel, SQL a także umiejętności biznesowe i miękkie dla 300 osób, powyżej 18. roku życia. Uczestnicy będą mieli do wyboru 1 z 9 kursów. Projekt organizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.  

👉 Aplikuj do 20 marca br.: https://app.becas-santander.com/pl/program/kp_uew_2022

  • Studencki Nobel 2022

Studenci z całej Polski mogą zmierzyć się ze sobą w 1 z 9 kategorii i otrzymać Studenckiego Nobla oraz nagrodę finansową 5000 zł. Ten rozpoznawalny od 13 lat konkurs, organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, pomaga budować laureatom swoją markę osobistą na rynku pracy i w środowisku naukowym.

👉 Aplikuj do 31 marca br.: https://app.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2022?search=nobel&track=search

  • Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK

40 miejsc dla studentów i absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin dydaktycznych kursu przygotowującego oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. Kurs prowadzony jest przez Katedrę Bankowości
i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.


👉 Aplikuj do 20 marca br.:  https://app.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2022

Zachęcamy do aplikowania i trzymamy za Państwa kciuki.

Razem dla Ukrainy 🇺🇦

Dodatkowo zachęcamy Państwa do udziału w akcji charytatywnej dla Ukrainy  – Podwójna Moc Pomagania. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Santander Bank Polska.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: santander.universidades@santander.pl