e-Health Hackathon – maraton programistyczny

Zaprogramuj zdrowie podczas e-Health Hackathon ❗️

📣 Trwa rejestracja na e-Health Hackathon – maraton programistyczny, którego celem jest zebranie innowacyjnych pomysłów i przełożenie ich na praktyczne rozwiązania informatyczne dla pacjentów z niewydolnością serca, lekarzy oraz systemu ochrony zdrowia 💓

👤 Projekt skierowany jest do studentów kierunków informatyka, biotechnologia i bioinformatyka.

🏆 Dla 3 najlepszych projektów przygotowanych w postaci działającego interaktywnego prototypu organizatorzy i partnerzy wydarzenia przewidzieli nagrody, a dodatkowo dla najlepszego – możliwość prezentacji wypracowanego rozwiązania przed Radą WHIH oraz Grupą ds. Interesu Publicznego Warsaw Health Innovation Hub, w skład której wchodzą przedstawiciele administracji publicznej.

👍 Udział w wydarzeniu daje możliwość realizacji własnego innowacyjnego pomysłu informatycznego we współpracy z ekspertami w dziedzinie IT oraz zdrowia. Stwarza także możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w kierunku o rosnącym potencjale na rynku pracy.

📅 Wydarzenie odbędzie się w 8-9 października 2022 r. w Warszawie, ale już teraz można się na nie zarejestrować – do czego zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane informatyką, bioinformatyką i biotechnologią!

🌐 Więcej informacji i rejestracja:

➡️ KLIK

#kardiologia #programowanie #ochronazdrowia #zdrowie #medycyna #IT #cyfryzacja #ehealthhackathon #innowacje