Kreator CV w programie Canva

Jak przygotować CV, które z jednej strony będzie profesjonalne i czytelne, a z drugiej strony pozwoli się wyróżnić na tle innych aplikacji? Może Ci w tym pomóc kreator CV w programie Canva.

Darmowy program graficzny Canva jest funkcjonalnym kreatorem CV, który jest prosty w obsłudze, a jednocześnie oferuje ogromne możliwości. Możesz utworzyć CV „od zera” lub wybierać z bogatego katalogu szablonów i w prosty sposób dostosowywać je do swoich oczekiwań. 

Korzystając z bezpłatnego kreatora CV serwisu Canva, łatwo i szybko przygotujesz swoje CV. Wybieraj spośród setek bezpłatnych, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów i dostosuj je kilkoma kliknięciami.

Dzięki przygotowaniu CV w programie Canva, możesz je wygodnie edytować i personalizować – dostosowując je do konkretnej oferty pracy. Życiorys jest zapisany w chmurze, dzięki czemu możesz mieć do niego dostęp z dowolnego urządzenia, na którym zalogujesz się do swojego konta – także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. 

Więcej informacji dotyczących kreatora CV w programie Canva oraz porady dotyczące tworzenia życiorysu przy użyciu tego narzędzia znajdziesz tutaj: KREATOR CV CANVA

Polecane oferty pracy

Rzeszów, Warszawa lub praca zdalna