Oferta pracy Specjalista ds. HR

Poszukujemy osoby, która swoim zaangażowaniem i kompetencjami z obszaru HR wesprze zespół Biura Doradztwa Personalnego.

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • koordynowanie procesu on-boardingu
  • przeprowadzanie procesu oceny semestralnej oraz okresowej

Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie w pracy w obszarze HR
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • rzetelność i dyskrecja
  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • dobra znajomość programu Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie wdrażające
  • możliwość rozwoju – udział w szkoleniach, studiach podyplomowych
  • dodatkowe dni wolne od pracy
  • coroczne imprezy integracyjne

CV oraz podpisane klauzule RODO prosimy kierować na adres:

bdp@wsiz.edu.pl
z dopiskiem „HR”

Prosimy zapoznanie się z informacją odnośnie ochrony danych osobowych i dołączenie do aplikacji podpisanej klauzuli.