Oferta pracy: Specjalista ds. marketingu

4 gwiazdkowy obiekt hotelowy Blue Diamond poszukuje: specjalisty ds. marketingu.

Wymagania:

  •  kreatywność, energia i zapał do pracy zawsze na pierwszym miejscu!
  •  doświadczenie w sektorze hotelarskim
  •  dobra znajomość oraz sprawne poruszanie się po mediach społecznościowych
  •  pro-aktywność, innowacyjność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  •  zainteresowanie pozycjonowaniem i marketingiem internetowym i ogólna ciekawość branży
  •  doświadczenie w branży marketingu internetowego w dziedzinie pozycjonowania stron www
  •  umiejętność narzędzi, technik, znajomość trendów SEO / SEM
  •   umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej
  •  dobra organizacja własnej pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Obowiązki:

  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych (FB, Instagram, Linked-in)
  • prowadzenie i optymalizacja kampanii typu social ads (FB, Instagram , Linked-in), google ads
  • planowanie i kontrolowanie kosztów kampanii, monitorowanie realizacji założonych wskaźników efektywności
  • analiza wykonanych kampanii, prezentowanie wyników i wniosków
  • wprowadzanie nowych rozwiązań i funkcjonalności mających na celu wzrost sprzedaży
  • obsługa stron www
  • tworzenie projektów graficznych
  • przygotowywanie długofalowych strategii content marketingowych oraz zróżnicowanych treści na potrzeby kampanii/akcji marketingowych w social mediach
  • generowanie pomysłów i rekomendowanie nowych rozwiązań na budowanie zasięgów, mając na uwadze spójność oraz jakość wizerunku
  • monitorowanie rynku (aktualne trendy, konkurencja)
  • inicjowanie nowych działań i aktywności online mających na celu budowanie społeczności a także dbałość o wizerunek marki

Mile widziane:

  • umiejętności z zakresu fotografii oraz realizacji filmów
  • umiejętności z zakresu IT
  • własna działalność
  • znajomość języka angielskiego

Firma zapewnia:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • szansa na awans
  • wsparcie w trakcie wdrożenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • pracę w dynamicznym środowisku, pełną wyzwań

                                                                 CV prosimy przesyłać na adres: sprzedaz@bluediamondhotel.pl