Program praktyk mlab AI – mobitouch

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do nowego programu praktyk mLAB AI organizowanego przez mobitouch. Program ten łączy podnoszenie kompetencji programistycznych z rozwojem w zakresie sztucznej inteligencji 🤖

Program mLAB został dwukrotnie wyróżniony: nagrodą branżową w konkursie „Pracodawca Jutra” oraz główną nagrodą SoDA Awards za komplementarny program wspierający rozwój młodych programistów.

Praktyki mLAB  AI skierowane są do studentów uczelni wyższych o profilu informatycznym oraz uczniów techników o profilach związanych z programowaniem i designem 🧑‍💻

W tym roku oferowane są trzy ścieżki edukacyjne:

➡️ .NET developer

➡️ Fullstack developer

➡️ Flutter developer

Program praktyk mobitouch mLAB AI umożliwia pracę nad realnymi rozwiązaniami. W tym roku, wspólnie z mentorami praktykanci będą pracować nad aplikacjami wykorzystującymi sztuczną inteligencję i integrującymi modele, takie jak LLM. To nieocenione doświadczenie pozwoli poznać wszystkie etapy tworzenia oprogramowania oraz możliwości, jakie daje AI oraz Machine Learning. IT stale się zmienia, dlatego z nami praktykanci będą na bieżąco zdobywać aktualną wiedzę i doświadczenie.

Aplikacje można składać za pośrednictwem formularza na stronie 👉https://mlab.mobitouch.net/ 👈

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrani najlepsi kandydaci, którzy od 1 lipca do 27 września będą odbywać praktyki w biurze przy ul. Lwowskiej 114.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania! 🤗