PZU Student Talent

PZU uruchomił rekrutację do programu płatnych praktyk i staży dla studentów i absolwentów. W tegorocznej edycji pod hasłem „Pokaż swoje mocne strony” proponujemy blisko 60 ciekawych ofert z różnych dziedzin. Młode talenty mogą liczyć m.in. na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę ekspertów PZU, którzy zadbają o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jak aplikować?
Aplikacje należy złożyć na stronie pzustudenttalent.pl
Do kiedy?
Rekrutacja trwa do 22 kwietnia 2022 roku.
Kto może aplikować?
Oferty praktyk skierowane są głównie do studentów od II roku studiów oraz absolwentów do roku po ukończeniu studiów. W przypadku aplikowania na staż kandydat musi być studentem, co najmniej III roku lub absolwentem do dwóch lat po ukończeniu studiów. W zależności od obszaru, do którego aplikuje kandydat, preferowane są różne kierunki studiów. Najczęściej są to: ekonomia, zarządzanie, finanse, matematyka, informatyka, prawo i pokrewne.
Gdzie odbywają się staże?
W tym roku oferowane przez PZU praktyki i staże odbędą się w Rzeszowie, Warszawie, Łodzi, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie oraz Wrocławiu.
Kiedy?
Praktyki rozpoczną się w lipcu i potrwają trzy miesiące, z kolei staże będą trwały od lipca do końca grudnia.

Więcej informacji:
👉 Strona internetowa
👉 Facebook
👉 Instagram