Spotkanie z firmą KIRCHHOFF Automotive

W dniu 📅 08.06.2022 w godz. 🕚 11.00-12.00 zapraszamy serdecznie na spotkanie prezentacyjne firmy KIRCHHOFF Automotive z siedzibą w Mielcu, które odbędzie się 📍 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na ulicy Sucharskiego 2, w pokoju RA53.

Podczas spotkania zaprezentujemy najważniejsze informacje o naszym przedsiębiorstwie oraz ofertę dla studentów zapraszającą na praktyki. W szczególności zapraszamy studentów II i III roku informatyki i logistyki, ale jesteśmy otwarci także na ambitnych, chętnych studentów innych kierunków.

Organizujemy praktyki w następujących działach: logistyka, zakupy, sprzedaż, finanse ( księgowość/controlling), IT, SAP, zarządzanie produkcją, jakość, technika i rozwój, techniczne przygotowanie produkcji + cme, a także w dziale utrzymania ruchu.

Każdą aplikację rozważymy indywidualnie.

Nasze praktyki odbywają się w życzliwej, dynamicznej atmosferze. Każdy student staje się członkiem zespołu i wykonuje realną pracę specjalisty podczas jego nieobecności lub ramię w ramię nabywając cennego doświadczenia.

Reprezentanci działów HR,  IT i Logistyki opowiedzą o firmie i specyfice działań  oraz oczekiwaniach i perspektywach pracy w naszej organizacji.  

Po spotkaniu odpowiemy na Państwa pytania 🤗

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych! Przyjdź, poznaj nas!