Studia dualne – Płatne staże dla studentów WSIiZ

Model studiów dualnych cieszy się dużą popularnością w całej Europie. W Niemczech studia o takim profilu są prowadzone od blisko 50 lat, we współpracy z czołowymi przedsiębiorstwami i cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony kandydatów na studia. Nasza Uczelnia pozyskała środki finansowe na realizację takich studiów z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dzięki czemu studenci mają zagwarantowane wynagrodzenie – nawet kilkanaście tysięcy złotych za prace w przedsiębiorstwach podczas studiów.

Studia dualne polegają na tym, w trakcie trzech lat studiów licencjackich, oprócz uczęszczania na tradycyjne wykłady, laboratoria i ćwiczenia, studenci realizują płatne staże, które pozwalają im na zdobycie odpowiednich kwalifikacji i kluczowych kompetencji u najlepszych pracodawców. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że student, który po ukończeniu studiów może pochwalić się zarówno dyplomem, jak i odpowiednim doświadczeniem zawodowym, nie będzie mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienia w swojej lub pokrewnej branży.

Na naszej Uczelni studia dualne realizowane oferowane na 5 kierunkach:

  • Zarządzanie – Finanse i rachunkowość w zarządzaniu,
  • Psychologia w zarządzaniu,
  • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna – Marketing internetowy,
  • Informatyka – Programowanie,
  • Grafika komputerowa i produkcja multimedialna – Projektowanie UX.


Pracodawców zainteresowanych przyjęciem studentów na płatne staże w ramach studiów dualnych prosimy o kontakt z Biurem Karier: bk@wsiz.rzeszow.pl, 17 866 13 18.

Polecane oferty pracy

Dębica

Krosno