Praktykant / Staż / JUNIOR UX/UI DESIGNER

Published 23 kwietnia 2024
Location Langiewicza 22, Rzeszów, Poland
Category Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie średnie
Liczba miejsc 2
Umowa na czas/Contract period nieokreślony
Wymagane dokumenty CV

Opis

Zapraszamy Cię do wkroczenia w świat projektowania użytkownika i interfejsu! Nasza dynamiczna agencja marketingowa, znana z innowacyjnych rozwiązań, poszukuje kreatywnego i ambitnego Praktykant UX/UI Designera, który dołączy do naszego zespołu.

Jako Junior UX/UI Designer będziesz odgrywać kluczową rolę w tworzeniu wyjątkowych, intuicyjnych i atrakcyjnych projektów, które zapewnią naszym klientom niezapomniane wrażenia online. To stanowisko to doskonała okazja do rozwoju swoich umiejętności projektowania interfejsu oraz zapoznania się z procesem projektowania użytkownika pod okiem doświadczonych profesjonalistów.

W naszej agencji doceniamy kreatywność, innowacyjność i ciągłe dążenie do doskonałości. Wierzymy, że najlepsze pomysły rodzą się w atmosferze współpracy i otwartości. Jeśli jesteś zmotywowanym, pełnym energii i ambitnym początkującym projektantem gotowym na wyzwania, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy to stanowisko.

Wymagane kwalifikacje

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie user flow, wireframe’ów i prototypów, aby zoptymalizować przejrzystość i użyteczność projektów
  • Tworzenie estetycznych i funkcjonalnych projektów interfejsów użytkownika zgodnie z wytycznymi projektowymi.
  • Projektowanie przycisków, nawigacji, ikon, elementów formularzy, oraz innych komponentów UI.
  • Aktywna współpraca z innymi członkami zespołu projektowego, takimi jak programiści, copywriterzy i analitycy danych.

Nasze wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu UX/UI
  • Umiejętności graficzne i kreatywne
  • Podstawowa umiejętność obsługi narzędzi projektowych, takich jak Adobe XD, Sketch, Figma lub podobne
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Samodzielność

Firma oferuje

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość nauki od doświadczonych profesjonalistów.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Kursy / szkolenia
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.