Sprzedawca w salonie wystawowym marki majowo.pl

Published 29 kwietnia 2024
Location ul. Przemysłowa 3, Rzeszów, Poland
Category Praca
Typ oferty Pół etatu
Wymagane wykształcenie średnie
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period umowa zlecenia
Wymagane dokumenty CV

Opis

Poszukujemy osoby do obsługi klienta w nowo otwartym showroomie marki majowo.pl.
Salon mieści się przy ul. Przemysłowej 3 w Rzeszowie.
Zakres obowiązków:
· kompleksowa obsługa klienta
· aktywna sprzedaż produktów
· dbanie o stan i wizerunek ekspozycji na salonie
· monitorowanie stanów magazynowych mebli
· obsługa sprzedaży ratalnej
· współpraca z pracownikami innych działów
· obsługa i realizacja zamówień

Wymagane kwalifikacje

· doświadczenie na stanowisku sprzedawcy
· umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
· odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,
· entuzjazm i zaangażowanie
· komunikatywność
· gotowość do pracy w weekendy
· znajomość j. angielskiego

Jeśli lubisz sprzedaż, masz zainteresowania w kierunku mebli, mebli ogrodowych lub aranżacji wnętrz czy ogrodów jesteś kandydatem idealnym.

Firma oferuje

· zatrudnienie od 20 maja w oparciu o umowę zlecenie
· elastyczny grafik
· premie sprzedażowe
· zniżki pracownicze
· pracę w firmie z ugruntowaną pozycją
· bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.