Kierownik projektów e-marketingowych

Published 4 kwietnia 2024
Location Rzeszów, Poland
Category Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie wyższe
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period 6 miesięcy
Wymagane dokumenty CV

Opis

Jeśli nie masz problemu z kontaktem z klientem i z łatwością nawiązujesz relacje z ludźmi a do tego marketing internetowy nie jest Ci obcy i chcesz koordynować ambitne projekty digitalowe dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoje CV!

Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Wywodzimy się z Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House, działającej od 1999 roku. W naszej grupie zatrudniamy ponad 330 pasjonatów, a zarazem specjalistów w swoich dziedzinach.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów z zakresu marketingu internetowego, zapewniając ich skuteczność i zgodność z celami klientów.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami agencji.
  • Opracowywanie i realizacja strategii e-marketingowych.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem i realizacją kampanii dla klientów.
  • Zarządzanie zespołem projektowym i współpraca w celu osiągnięcia założonych celów.
  • Aktywny udział w procesach sprzedażowych i pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagane kwalifikacje

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie marketingu internetowego lub e-commerce.
  • Znajomość usług oferowanych przez naszą agencję, takich jak SEO, Online Advertising, Social Media Marketing, UX/UI Design, E-mail Marketing, Content Marketing.
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi analitycznych, w tym Google Analytics, Google Search Console, Senuto, Semstorm.
  • Samodzielność w organizacji pracy własnej oraz zdolność do zarządzania zespołem.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i łatwość w budowaniu relacji z klientami.
  • Pozytywne nastawienie i zdolność do wprowadzania entuzjazmu w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość pracy nad projektami dla znanych marek i zdobywania cennego doświadczenia.
  • Dostęp do wiedzy i rozwoju w dynamicznie zmieniającym się środowisku digital marketingu.
  • Rozwój kompetencji w zarządzaniu projektami i zespołem.
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.
  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia, wzbogacone o system premiowy.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, w tym m.in. karta multisport, bilety do kina, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna.
  • Bezpłatny parking dla pracowników.
  • Przyjazna atmosfera pracy i regularne spotkania integracyjne.

Sposób aplikacji:

Zapraszamy do przesłania swojego CV na nasz adres: praca@ideoforce.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko.

Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula:

Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.

Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zapoznaj się z informacją nt. przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji: ideoforce.pl/klauzula-informacyjna-dla-kandydatow

Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.