Praktyki w dziale Administracji IT/Helpdesk

Published 9 maja 2024
Location Rzeszów, Poland
Category Praktyka
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie wyższe w trakcie
Liczba miejsc 2
Umowa na czas/Contract period określony
Wymagane dokumenty CV

Opis

Interesujesz się sprzętem komputerowym, administracją sieci i serwerami? Lubisz rozwiązywać problemy, a każdy problem to wyzwanie - im trudniejszy, tym większa satysfakcja z jego rozwiązania? Zobacz jak wygląda praca w dziale administracji technicznej i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie w IT.

Proponujemy Ci możliwość realizacji praktyki, podczas których będziesz mógł zdobyć cenne doświadczenie zawodowe oraz w praktyce zweryfikujesz swoją wiedzę.

To szansa na postawienie pierwszego kroku w kierunku profesjonalnej kariery w IT, w firmie o rozpoznawalnej marce.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • wspieranie użytkowników wewnętrznych – technicznych (np. programiści) oraz nietechnicznych – w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem, pomoc w procesach instalacyjnych, konfiguracyjnych i testowych
  • zapewnienie poprawności i ciągłości pracy sprzętu, oprogramowania i innych wspomagających urządzeń IT np. urządzeń peryferyjnych, drukujących, systemów operacyjnych, urządzeń transmisji danych w sieci lokalnej i do sieci Internet
  • administrowanie serwerami oraz zarządzanie urządzeniami sieciowymi

Wymagane kwalifikacje

  • wykształcenie kierunkowe (informatyka)
  • umiejętność koordynacji prac związanych z wdrażaniem sprzętu i oprogramowania
  • dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie oraz komunikatywność

Firma oferuje

  • ułatwiony start w zawodową przyszłość, zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego
  • szansę zaprezentowania swojego talentu, a także możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyk
  • aktywną naukę – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania
  • poznanie zasad i nauka funkcjonowania w środowisku pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • dostęp do prywatnego parkingu

Jeśli jesteś ambitnym, zaangażowanym studentem lub absolwentem kierunku informatycznego, który chce zdobyć cenne doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności aplikuj do nas już dziś! Link do aplikowania: https://ikariera.traffit.com/public/form/a/13?uid=df9738c9125d22e87d7a03b5029b955e386d3741494a392b6e766f4d76544e554178345273773d3d

Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.