Praktyki w redakcji portalu internetowego — Rynek Informacji

Published 7 maja 2024
Location Kraków, Poland
Category Praktyka
Typ oferty Nienormowany czas pracy
Wymagane wykształcenie Licencjat
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period 3 miesiące
Wymagane dokumenty CV

Opis

Poszukujemy studentów na zdalne praktyki.

Rynek Informacji to pierwszy w Polsce portal, przeznaczony dla każdej osoby, która szuka informacji w sieci. Rynek Informacji to portal, który zrodził się z naszej pasji do informacji. Od 2013 roku dzielimy się na nim naszą wiedzą i doświadczeniem związaną OSINT-em (białym wywiadem) oraz wyszukiwaniem, weryfikowaniem i wykorzystywaniem informacji.

Zadania, w których będziesz brać udział:
- wsparcie przy bieżącej pracy redakcji,
- obsługa mediów społecznościowych Rynku Informacji,
- publikacji artykułów w systemie WordPress,
- wyszukiwanie informacji, newsów związanych z tematyką portalu.

Podejmujesz wyzwanie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: TAK, napisz do nas na adres: redakcja@rynekinformacji.pl. W wiadomości napisz kilka informacji o sobie: co studiujesz, czy gdzieś pracujesz oraz w jakim obszarze chcesz się rozwijać.

Wymagane kwalifikacje

Szukamy:
- osób chcących zdobyć doświadczenie w prowadzeniu portalu internetowego,
- osób chcących zdobyć nowe umiejętności w obsłudze programów WordPress, Canva, FreshMail,
- osób z lekkim piórem, znającymi zasady poprawnej polszczyzny
- mile widziane zainteresowanie tematami związanymi z informacją, białym wywiadem, fact checkingiem albo mediami społecznościowymi.

Firma oferuje

Oferujemy:
- 3-miesięczną bezpłatną praktykę,
- możliwość odbycia praktyk w formie zdalne,
- stałą opiekę opiekuna,
- możliwość podjęcia współpracy po zakończeniu praktyk,
- certyfikat po odbytej praktyce,
- możliwość zaliczenia praktyk studenckich.

Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.